کلمه طراحی سایت در مقالات اسمیر به دلیل پیوند مقاله های وب سایت به هم و همچنین برای هماهنگی و سازماندهی مقالات آموزشی استفاده شده است.برای همین به عنوان برچسب طراحی سایت استفاده می شود.

روانشناسی رنگ در طراحی وب سایت
روانشناسی رنگ در طراحی وب سایت
روانشناسی رنگ در طراحی وب سایت یکی از موثرترین شیوه در جذب بصری کاربران بشمار می آید و در طراحی باید به همه ی جنبه های وب سایت توجه کرد. هدف از طراحی وب سایت جذب مخاطبان و کاربران فضای مجازی می باشد. حتی در صورتی که یک طراحی سایت حرفه ای که قبلا در مورد آن توضیح دادیم را بصورت اصولی انجام داده باشید، اگر گرافیک و رنگ های مورد استفاده در طراحی سایت به شیوه ای مناسب به کار نرفته باشند، این اتفاق نخواهد افتاد.
قیمت طراحی وب سایت
قیمت طراحی وب سایت
در دوره ای که حرف اول کسب و کار ها را سایت آن ها می زند، علاوه بر داشتن یک سایت، اطلاع از قیمت طراحی وب سایت نیز یکی از دغدغه های مدیران، کسب و کار ها و افرادی که می خواهند یک سایت برای خود داشته باشند، می باشد.
طراحی وب سایت ارزان
طراحی وب سایت ارزان
نظر شما در مورد طراحی وب سایت ارزان چیست؟ تشخیص سایت های ارزان قیمت، نه تنها از روی ظاهر آن ها بلکه از نظر امکانات کاربری نیز کار بسیار مشکلی نمی باشد. استفاده از قالب های آماده و رایگان به همراه هزاران افزونه که بصورت رایگان و آماده در فضای مجازی در دسترس همگان قرار گرفته است، تنها برای مدت کوتاهی قادر به پاسخگویی به نیاز شما خواهد بود.
ux در طراحی وب سایت
UX در طراحی وب سایت
ux در طراحی وب سایت، همان تجربه کاربری می باشد که مربوط به حس خوب و بد مشتریان و مخاطبان است. طراحی وب سایت با در نظر گرفتن و رعایت مواردی که به تجربه کاربری خوب منجر شود، بسیار اهمیت دارد. بنابراین سعی کنید UX در طراحی وب سایت را فراموش نکنید. طراحان سایت قادر به طراحی تجربه کاربری خوب نیستند اما می توانند طراحی خود را به سمتی پیش ببرند که تجربه های کاربری خوبی ایجاد نمایند.
طراحی وب سایت فلت
طراحی وب سایت تخت
طراحی وب سایت تخت یک طراحی مینیمال UI می باشد که با هدف ایجاد رابط کاربری ساده به صورت فول CSS وارد جهان طراحی وب سایت شد و بسیار ساده و سبک می باشد. در طراحی وب سایت تخت یا مسطح از المان های سایه دار و سه بعدی خبری نیست. از نظر سئو، طراحی سایت تخت در شرایط بسیار خوبی نسبت به دیگر طراحی ها قرار دارد.
طراحی وب سایت با html5
طراحی وب سایت با HTML5
HTML5 کاملترین نسخه HTML می باشد که HTML4 را تکمیل می کند و دارای قابلیت های زیادی می باشد. در طراحی وب سایت با HTML5 امکانات و المنت های زیادی در اختیار طراحان سایت قرار می گیرد که موجب می شود بدون نصب پلاگین ها یا استفاده از فلش با استفاده از این پلاگین ها، این امکانات را در سایت ایجاد نمایند.
طراحی وب سایت با جوملا
طراحی وب سایت با جوملا
جوملا و طراحی وب سایت با جولا از دیگر سیستم های مدیریت محتوا و طراحی وب سایت با PHP می باشد که به صورت Open Source و متن باز در دسترس کاربران قرار گرفته است. Open Source بودن جوملا این قابلیت را ایجاد نموده تا افزونه های رایگان بسیاری در اختیار کاربران و طراحی وب سایت با جوملا قرار گیرد.
افزایش سرعت سایت وردپرس
افزایش سرعت سایت وردپرس
افزایش سرعت سایت وردپرس یکی از دغدغه ها و مواردی می باشد که خیلی از مدیران در طراحی وب سایت به آن مواجه هستند، سرعت پایین این گونه وب سایت ها می باشد.