شرکت طراحی وب سایت اسمیر

خود را برترین برند طراحی وب سایت و بهینه سازی وب سایت می داند چرا ؟

بله این ادعای بزرگیست که ما داریم …

آیا این ادعا واقعیت دارد ؟!!

اولین قدم در راه بزرگترین و برترین شدن داشتن آرزوی آن است . که ما آن را داریم  قدم دیگر این است که چه امکانات و توانایی هایی نیاز است و چه کارهایی برای آن انجام داده ایم.

برترینیم

زیرا :

همکاری صمیمانه برند پایا سئو که در سئو می باشد و تیم طراحی وب سایت اسمیر تشکیل یک مجموعه قدرتمند را داده ایم که بخش طراحی سایت و بهینه سازی قالب وب سایت توسط اسمیر و بخش سئو و بهینه سازی کلمات کلیدی توسط پایا سئو صورت می پذیرد و تمامی نیروهای متخصص از جمله گرافیست – برنامه نویس – offpage – on page – تولید محتوا و بهینه سازی تحت نظارت مشترک این دو گروه می باشند.

مشتری را رئیس خود می دانیم . مشتری می تواند ما را اخراج کند پس باید حسن نظر رئیس خود را جلب کند .

تیم جوان و با انگیزه دارد . داشتن تیم جوان و با انگیزه سبب می شود که ایده های جدید و نو سریعاً در سیستم  راه پیدا کند و همه روزه اطلاعات ما آپ دیت باشد تیم فنی و برنامه نویسی قدرتمند دارد .

 ما با الگوی مدیریت از طبیعت و نظریه انتخاب طبیعی توانسته قویترین کد نویس ها و برنامه نویس ها را در اختیار داشته باشد .

به کیفیت بیشترین از کمیت اهمیت می دهد . در راس اهداف این برند این است که تعداد کار را تا زمانی که بتوانیم خروجی های با کیفیت ارائه دهیم افزایش دهیم . کادر فنی و اجراییش اش عاشق کارشان هستند و به این کار نه به چشم یک منبع درآمد بلکه به صورت یک هنر و خلق آثار زیبا و به یادماندنی فکر می کنند . سیستم مدیریتی متشکل از افرادی دارد که در زمینه مدیریت تحصیل کرده هستند و دارای مدرک Phd هستند. نحوه برخورد کارمندان آن با مشتریان در بالاترین سطوح تکریم مشتری است. به طور منظم برای کلیه کادر و همکاران کلاسهای مهارت اجتماعی برگزار می کند  :

  • در چندین پیج اینستا گرام بیش از ۱۰۰ هزار فالور داریم .
  • نمونه کارها و مشتریان بی نظیری داریم که با ما تشکیل یک خانواده بزرگ داده اند .

دوست داریم به جمع خانواده بزرگ ما بپیوندید .

و در نهایت می دانیم هر گاه ادعا کردی بزرگترینی و برترینی جلوی رشدت گرفته می شود. ما هر سال در حال ارتقاء و پیشرفت بیشتر هستیم و دستاوردهای تا به امروزمان را هر چند با ارزش می دانیم ولی در مقابل آنچه خواهیم شد بسیار کوچک و بی ارزش  هستند .