آموزش طراحی وب سایت اسمیر سعی دارد تا با ارائه جدیدترین روش های آموزش دیزاین و طراحی سایت برای بهینه سازی قالب آسان ترین روش ها را اطلاع دهد تا بتوانید برای شروع در موتور های جستجو گر از جمله گوگل بهترین نتیجه را حاصل کنید .

افزایش سرعت سایت وردپرس
افزایش سرعت سایت وردپرس
افزایش سرعت سایت وردپرس یکی از دغدغه ها و مواردی می باشد که خیلی از مدیران در طراحی وب سایت به آن مواجه هستند، سرعت پایین این گونه وب سایت ها می باشد.
جی-تی متریکس
جی تی متریکس GTmetrix
GTmetrix چیست ؟ جی تی متریکس GTmetrix ابزاری جهت سنجش کارایی و سرعت وب سایت Pagespeed می باشد. یعنی یک ابزار جهت بهینه سازی وب سایت از نظر سرعت بشمار می آید
خروج از پنالتی گوگل
خروج از پنالتی گوگل
جهت خروج از پنالتی گوگل ابتدا باید دلیل اینکه چرا گوگل شما را جریمه کرده است، پیدا کنید.خروج از پنالتی گوگل به عواملی بستگی دارد که باید بررسی شود
پنالتی گوگل
پنالتی گوگل
پنالتی گوگل، جریمه گوگل است که دو الگوریتم پاندا و پنگوئن گوگل نقش مهمی در این امر ایفا می کنند.زایای پنالتی گوگل چیست؟
روانشناسی رنگ در طراحی وب سایت
روانشناسی رنگ در طراحی وب سایت
روانشناسی رنگ در طراحی وب سایت یکی از موثرترین شیوه در جذب بصری کاربران بشمار می آید و در طراحی باید به همه ی جنبه های وب سایت توجه کرد. هدف از طراحی وب سایت جذب مخاطبان و کاربران فضای مجازی می باشد. حتی در صورتی که یک طراحی سایت حرفه ای که قبلا در مورد آن توضیح دادیم را بصورت اصولی انجام داده باشید، اگر گرافیک و رنگ های مورد استفاده در طراحی سایت به شیوه ای مناسب به کار نرفته باشند، این اتفاق نخواهد افتاد.
قیمت طراحی وب سایت
قیمت طراحی وب سایت
در دوره ای که حرف اول کسب و کار ها را سایت آن ها می زند، علاوه بر داشتن یک سایت، اطلاع از قیمت طراحی وب سایت نیز یکی از دغدغه های مدیران، کسب و کار ها و افرادی که می خواهند یک سایت برای خود داشته باشند، می باشد.
طراحی وب سایت ارزان
طراحی وب سایت ارزان
نظر شما در مورد طراحی وب سایت ارزان چیست؟ تشخیص سایت های ارزان قیمت، نه تنها از روی ظاهر آن ها بلکه از نظر امکانات کاربری نیز کار بسیار مشکلی نمی باشد. استفاده از قالب های آماده و رایگان به همراه هزاران افزونه که بصورت رایگان و آماده در فضای مجازی در دسترس همگان قرار گرفته است، تنها برای مدت کوتاهی قادر به پاسخگویی به نیاز شما خواهد بود.
ux در طراحی وب سایت
UX در طراحی وب سایت
ux در طراحی وب سایت، همان تجربه کاربری می باشد که مربوط به حس خوب و بد مشتریان و مخاطبان است. طراحی وب سایت با در نظر گرفتن و رعایت مواردی که به تجربه کاربری خوب منجر شود، بسیار اهمیت دارد. بنابراین سعی کنید UX در طراحی وب سایت را فراموش نکنید. طراحان سایت قادر به طراحی تجربه کاربری خوب نیستند اما می توانند طراحی خود را به سمتی پیش ببرند که تجربه های کاربری خوبی ایجاد نمایند.
طراحی وب سایت فلت
طراحی وب سایت تخت
طراحی وب سایت تخت یک طراحی مینیمال UI می باشد که با هدف ایجاد رابط کاربری ساده به صورت فول CSS وارد جهان طراحی وب سایت شد و بسیار ساده و سبک می باشد. در طراحی وب سایت تخت یا مسطح از المان های سایه دار و سه بعدی خبری نیست. از نظر سئو، طراحی سایت تخت در شرایط بسیار خوبی نسبت به دیگر طراحی ها قرار دارد.