طراحی وب سایت استاتیک

آموزش طراحی وب سایت استاتیک 

از جمله وب سایت های طراحی شده اولیه، طراحی وب سایت استاتیک هستند. استاتیک به وب سایت هایی گفته می شود که برای نمایش محصولات، اطلاعات تماس، معرفی خدمات شرکت و بسیاری کاربرد های دیگر ارائه می شود و در آن ها نیاز به بروز رسانی نبوده و در صورت نیاز توسط طراح سایت بروز رسانی صورت می گیرد. طراحی وب سایت استاتیک برای وبسایت هایی نیاز به بروزرسانی کمتری داشته باشند و اطلاعات در آن ها ثابت است، مناسب می باشد. برای نمونه برخی وب سایت های شخصی و یا وب سایت های شرکتی که اطلاعات ثابتی مانند بیوگرافی و معرفی بخش خدمات و … آن ها دارند، برای طراحی وب سایت استاتیک مناسب می باشند.

طراحی وب سایت استاتیک

طراحی وب سایت استاتیک چیست ؟ 

امکان طراحی وب سایت استاتیک  فلش , طراحی سایت Responsive یا واکنش گرا, طراحی قالب سایت اختصاصی و سفارشی , گالری صوت، عکس و تصاویر, قابلیت استفاده از تکنولوژی های Flash Programming، HTML، Java & Java Script، PHP،سایت های استاتیک تفاوت چندانی در ویژگی ها و امکانات با دیگر سایت ها ندارند تفاوت اصلی سایت های استاتیک با طراحی وب سایت داینامیک نحوه بروز رسانی آن ها می باشد.

تعرفه طراحی وب سایت استاتیک 

قیمت طراحی وب سایت استاتیک

هزینه اولیه  بهینه سازی و طراحی  وب سایت استاتیک نسبت به روش های طراحی وب سایت دیگر پایین تر و مقرون به صرفه می باشد.حجم اطلاعات سایت های استاتیک کم می باشد.سایت های استاتیک به دلیل اینکه اطلاعاتی در آن ها وارد یا خارج نمی شود، دارای امنیت بالایی می باشند.سرعت بالای وب سایت های استاتیک بعلت کم بودن حجم اطلاعات گرافیک زیبا و بالای وب سایت های استاتیک,هزینه های بروز رسانی بالا در سایت های استاتیک. بدلیل اینکه مشکلاتی در ساختار سایت ایجاد نشود، این سایت ها حتما باید توسط طراح سایت بروز رسانی شوند.

نمونه طراحی وب سایت استاتیک

مناسب برای طراحی سایت های با تعداد صفحات کم ,عدم وجود پنل مدیریتی در سایت استاتیک مانع از اعمال تغییرات روی سایت ها می شود. عدم داشتن قابلیت افزودن اطلاعات جدید در سایت های استاتیک (بعلت نیاز به داشتن دانش طراحی سایت) در صورت نیاز به افزودن اطلاعات به سایت، باید تغییراتی در ساختار آن ایجاد شود، که از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نمی باشد. هزینه طراحی وب سایت استاتیک بصورت صفحه ای می باشد. دارای رتبه پایین در موتور های جستجو (بعلت عدم تغییر در محتوا و اضافه شدن مطلب جدید) نیاز به طراحی مجدد پس از مدت بیش از ۲ سال