طراحی وب سایت داینامیک

آموزش طراحی وب سایت داینامیک

در تعریف، داینامیک به معنای متحرک و پویا می باشد. طراحی وب سایت داینامیک در ۲ نوع مدیریت متفاوت مطالب طراحی می شود. از ویژگی های طراحی سایت داینامیک محبوبیت آن ها بوده و مناسب برای کسب و کار و تجارت های آنلاین می باشند. در طراحی سایت داینامیک برخلاف طراحی وب سایت استاتیک ، مدیریت سایت نیاز به دانش فنی ندارد. در حالی که در طراحی سایت استاتیک نیاز به دانش فنی و آشنایی با زبان HTML می باشد. برخلاف سایت های استاتیک، در طراحی وب سایت داینامیک کاربر سایت براحتی قادر به تغییر مطالب و محتوای سایت، افزودن صفحات جدید، افزودن منو ها و یا حذف کردن  و تغییر مطالب آن می باشد.

طراحی وب سایت داینامیک

طراحی وب سایت داینامیک با php

در طراحی وب سایت داینامیک نیاز به دانش برنامه نویسی و تخصص جهت ارتقا سایت، امنیت و آپدیت کردن آن دارد. سایت های داینامیک درطراحی از زبان های ASP.NET، PHP و … در صورت نیاز از AJAX استفاده می کنند.تیم طراحی وب سایت اسمیر با ایده پردازی و مشاوره همچنین طراحی مناسب با بودجه در نظر گرفته شما، سایتی کارا و جوابگوی نیاز و هدف شما را برایتان طراحی خواهد نمود. طراحی وب سایت داینامیک ایمن، اختصاصی و منحصر بفرد، استفاده از گرافیک مناسب و جذاب متناسب با سلیقه و نیاز سایتتا را برایتان طراحی خواهیم نمود و آمادهه خدمات ویژه پس از طراحی هستیم.

تعرفه طراحی وب سایت داینامیک

هزینه طراحی وب سایت داینامیک

از عوامل موثر در هزینه طراحی وب سایت داینامیک می توان به  استفاده از اسکریپت Client-Side  استفاده از اسکریپت Server اشاره نمود که در مقالات مربوط به طراحی سایت داینامیک در مورد این ۲ نکته توضیحات تکمیلی در اختیار شما قرار خواهد گرفت .در صورتی که سایت های داینامیک توسط متخصص طراحی سایت و بصورت اصولی طراحی نشود، یکی از مشکلاتی که برای سایت بوجو می آید عدم امنیت سایت می باشد. پس طراحی اینگونه سایت ها نیاز به دانش فنی بالا و استفاده از بروز ترین تکنولوژی ها را دارد.

 

مزایای طراحی وب سایت داینامیک

سئو و بهینه سازی بالا در طراحی وب سایت داینامیک بعلت بروز رسانی های مداوم سایت که این خود تاثیر مثبتی روی موتور های جستجو و گوگل دارد.امکان اضافه کردن تعداد نا محدود منو و زیر منو در سایت.قابلیت ایجاد انیمیشن ها با استفاده از طراحی Flash و اسلاید ها.نمایش آمار بازدیدکنندگان سایت.امکان نظر سنجی و مدیریت نظرات سایت و تعامل کاربران.پنل ارسال پیامک.امکان جستجو در محتوای داخلی سایت. مهمترین مزیت سایت های داینامیک دارا بودن امکان تهیه گزارش از تعداد بازدید سایت و بخش عضویت و مدیریت اطلاعات بازدیدکنندگان سایت می باشد.

نرم افزار طراحی وب سایت داینامیک

مدیریت آسان سایت و مطالب بدون نیاز به تخصص یا دانستن برنامه نویسیتخصص در طراحی سایت داینامیک از نیاز های اولیه کار طراحی می باشد. در شروع کار هزینه اولیه بالا نیاز است و هزینه نگهداری پایین (زیرا مدیریت سایت بسیار راحت بوده و نیازی به تماس مجدد با طراح سایت نخواهد بود (بر خلاف سایت های استاتیک).عدم نیاز به هزینه های بروز رسانی سایت.ایجاد مطالب یا صفحات متعدد با براحتی امکان پذیر می باشد.دارای حجم پایین داده های سایت حتی در سایت های بزرگ با مطالب زیاد.امکان بروز رسانی در زمان های دلخواه توسط کاربران.