قیمت طراحی وب سایت

قیمت طراحی وب سایت

همه بدنبال یک طراحی وب سایت ایده آل و عالی با قیمت اندک هستند نه طراحی وب سایت ارزان ، اما طبق ضربت المثل قدیمی “هر چقدر پولی همون قدر آش می خوری” هیچ شرکت طراحی وب سایت وجود ندارد که وقت زیادی جهت طراحی سایت ارزان قیمت با بودجه اندک صرف نماید.
اطلاع از قیمت طراحی سایت

جهت اطلاع از قیمت طراحی وب سایت، جستجویی در اینترنت انجام دهید. آیا مطلب بدرد بخوری که جواب سوال هایتان را بدهد، خواهید یافت؟

بعنوان مثال: طراحی سایت فقط با ۲۰ هزار تومان، ثبت دامین فقط با ۴ هزار تومان، طراحی وب سایت ارزان و …

همانند آگهی هایی که در سایت های تخفیف قرار داده می شود، اما اگر تا بحال یکی ازین تخفیف ها را استفاده کرده باشید، بخوبی منظور این مطلب را متوجه خواهید شد.

قیمت طراحی سایت Smeir در بخش قرار داد بهینه سازی وب سایت با ذکر جزئیات آن آورده شده است. اما دقیقا مبلغی برای طراحی و بهینه سازی سایت ذکر نشده است. به این دلیل که در قدم اول برآورد هزینه طراحی سایت، با شناخت نیاز شما و امکانات و المان های مد نظرتان بررسی و مبلغ نهایی اعلام خواهد شد.

در روند کار طراحی سایت، گزارش بهینه سازی سایت بصورت روتین و اطلاع از وضعیت سایت نیز به اطلاع کارفرمایان خواهد رسید.

عوامل موثر در قیمت طراحی وب سایت

همانطور که در جریان قرار گرفتید، عوامل موثر در قیمت طراحی وب سایت بسیار هم پیچیده نیستند و در حالت کلی بستگی به نوع سایت دارد که دو عامل اصلی و موثر در قیمت طراحی سایت:

  1. زمان
  2. کیفیت

عوامل کلی موثر در قیمت طراحی سایت:

  1. امکانات مورد استفاده در طراحی وب سایت
  2. افزونه ها (پلاگین ها) و زبان برنامه نویسی مورد استفاده در طراحی سایت
  3. تعداد صفحات سایت و گستردگی وب سایت
  4. فضای کاربری و دامنه مورد نیاز
  5. پهنای باند

و بسیاری عوامل دیگر

نکته: روی قیمت طراحی سایت زیاد حساس نباشید، در نظر داشته باشید که جهت ارتقاء سایت خود، بایستی هزینه ای مضاف پرداخت نمایید. پس بدنبال طراحی سایت ارزان نباشید زیرا مطمئنا در آینده ای نزدیک نیاز به ارتقاء سایت یا اعمال تغییراتی روی آن خواهید داشت.